Wylęgarnia Indyków współpracuje z CID LINES

Wylęgarnia Indyków współpracuje z CID LINES
Wylęgarnia Indyków Marek Górski od lat z powodzeniem stosuje środki firmy CID LINES z grupy produktów dedykowanych do zakładów wylęgu drobiu. Wśród produktów jakie wykorzystywane są w zakładzie w Brzesku znajdują się m.in. KenoSan i Hachonet służące do utrzymania higieny komór lęgowych i klujnikowych, a także Virocid – uznany środek dezynfekcyjny światowej klasy o najwyższych właściwościach bakteriobójczeych, wirusobójczych, grzybobójczych i sporobójczych.

Firma CID LINES od ponad 25 lat specjalizuje się we wdrażaniu i promowaniu innowacyjnych rozwiązań czyszcząco-myjących oraz dezynfekujących, a także projektuje i montuje instalacje techniczne oraz prowadzi szkolenia i serwis.

Wylęgarnia, jako element łańcucha produkcji drobiarskiej, ma produkować jednodniowe pisklęta wolne od patogenów. Właściwe procedury mycia i dezynfekcji są niezbędne w celu ograniczenia i zminimalizowania poziomu skażenia mikrobiologicznego, które może objąć również budynek, wyposażenie, jaja i pisklęta. W wylęgarniach szczególnie ważne jest, by detergenty były bezpieczne dla wyposażenia i różnych materiałów, ale jednocześnie zapewniały doskonałe efekty myjące.

- W naszej ofercie posiadamy skuteczne produkty m.in. dla branży rolniczej (produkcja mleka, hodowla drobiu, trzody chlewnej i bydła) i spożywczej – mówi Marcin STRZELCZYK specjalista ds. higieny w rolnictwie firmy CID LINES.

Współpraca z firmą CID LINES obejmuje również realizację szkoleń dla pracowników wylęgarni prowadzonych przez specjalistów ds. higieny. To okazja by w praktyczny sposób przekazań wiedzę o najlepszych praktykach z zakresu mycia oraz dezynfekcji. Regularne szkolenie pracowników ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu prawidłowej bioasekuracji na terenie wylęgarni.

W laboratoriach CID LINES wysoce wyspecjalizowani inżynierowie i chemicy nieustannie udoskonalają formuły innowacyjnych produktów. Aby zapewnić bezpieczną produkcję i wysoką jakość firma CID LINES przestrzegam najbardziej rygorystycznych standardów jakości ISO 9001:2000 oraz GMP-Pharma.

Higiena to zdrowie. Higiena ma duże znaczenie w procesie produkcji żywności, od farmy do stołu konsumenta. W CID LINES pracujemy dla higieny. Łączymy rozwiązania 360° z indywidualnymi poradami. Wchodzimy na najwyższy poziom usług i niezmiennie inwestujemy w innowacje. W ten sposób pomagamy naszym partnerom skupić się na tym, co najważniejsze: utrzymanie rentowności, trwałości biznesu i przede wszystkim zdrowia. Higiena to zdrowie, a zdrowie to lepsze samopoczucie dla wszystkich.