Planujemy naszą działalność tak, by jakość była na pierwszym miejscu. Zawsze

Jesteśmy Polską rodzinna firmą posiadającą, zakłady wylęgowy w Brzasku woj. małopolskim. Nasz początek to lata 70- te. Zakład został wybudowany z ramienia ówczesnych Zakładów Jajczarsko- Drobiarskich w Krakowie. Od początku funkcjonowania, nad działalnością zakładu, kierownictwo sprawowali rodzice obecnego właściciela: Ludwika i Stanisław Górscy. Jako wykształceni inżynierowie w branży drobiarskiej. Zakład był przeznaczony i przystosowany do wylęgu piskląt kurzych.
Image
W roku 1993 tj. w czasie, kiedy grupa właścicielska pozbywała się majątku, Marek Górski, wówczas absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w produkcji piskląt, podejmuje decyzję o zakupie Zakładu. Jako nowy właściciel stawia na innowację, nowoczesność oraz doświadczenie. Zakład przechodzi gruntowną modernizację. Zostają zakupione pierwsze urządzenia Petersime, przeznaczone i przystosowane do wylęgu piskląt indyczych.

W roku 2003 zakład przechodzi ponowną modernizacje oraz rozbudowę zaplecza technicznego o dodatkowe urządzenia wylęgowe marki Petersime. Zostaje również zmodernizowana specjalistyczna flota samochodowa przystosowana do przewozu piskląt, która w bezpośredni sposób wpływa na jakość usług w tym zakresie. Firma zaczyna specjalizować się tylko w produkcji piskląt indyczych.

W 2004 roku zakład zostaje dostosowany do norm i wymogów Unii Europejskiej.
Przełomowym krokiem w rozwoju firmy jest rok 2016. Zostaje zakończona inwestycja związana z halą lęgową i klujnikową, która zostaje wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia wylęgowe w Polsce BioStreamer™ marki Petersime.

Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami jaj i firmami z branży indyczej z Polski, Kanady, Francji, Włoch. Jesteśmy również partnerem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Indyka Polski, belgijskiej firmy Petersime oraz amerykańskiej Nova-Tech Engineering, LLC.

Jesteśmy blisko Ciebie

Działamy na terenie całej Polski i Europy poprzez nasz zakład produkcyjny, centralę, dział sprzedażowy i marketingowy, które oferują szeroką gamę usług i rozwiązań.

Współpracujemy również z rozległą siecią niezależnych producentów żywca indyczego.

Klienci są zawsze naszym największym priorytetem. Dzięki bliskim relacjom z klientami możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby, oraz zapewnić im rozwiązania, technologię, usługi oraz elastyczne finansowanie dostosowane do ich konkretnych oczekiwań.
Image

Nasze certyfikaty i dyplomy